Asystent/ka do działu Importu (j. rosyjski) - praca biurowa

2 500 - 3 250 zł/mies.

Firma EURO-ASTAR, od 1982r zajmuje się produkcją elementów architektury ogrodowej.

Obecnie w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko asystentki/a w dziale IMPORTU.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z przewoźnikami oraz agencją celną (import drewna z Rosji)
  • prowadzenie ewidencji dostaw
  • wprowadzanie danych do systemu ERP OPTIMA

Wymagania:

  • biegła znajomość j. polskiego oraz rosyjskiego
  • znajomość aplikacji biurowych (Excel)
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie

Możemy pomóc w znalezieniu zakwaterowania.

Proszę o wysyłanie CV przez OLX.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Dodane o 16:09, 12 października 2020
  • Wyświetleń:424
  • ID ogłoszenia: 634132254

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Kórnik, poznański, Wielkopolskie

Inne ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Euro-Astar